Přispělo lidí1 743
Částka16 965 Kč
Využito16 322 Kč
Pes52 x

Německý ovčák v nouzi, z.s.

Německý ovčák v nouzi, z.s.

Spolek Německý ovčák v nouzi, z.s.
se zaměřuje na pomoc pejskům plemene německý ovčák ale i jejich křížencům,
jenž se ocitli v nouzi.

Naše pomoc spočívá zpravidla v přebírání pejsků z nevyhovujících podmínek a umístění do dočasné péče (bezproblémoví jedinci) nebo do jednoho z našich depozit.

Po umístění pejskové následně podstupují veterinární vyšetření a další potřebné zákroky ( léčba, socializace apod.). Jakmile je pejsek zcela zdráv a připraven, tak mu hledáme nový, vhodný DOMOV.
Bohužel se najdou i pejsci, kteří například z důvody těžké nemoci, či jiné "náročnosti" zůstávají do
Všichni naši svěřenci jsou po umístění do nového domova již celoživotně kontrolováni a noví majitelé s námi jsou po celou dobu života pejska v kontaktu.

V případě, že by se někdo k nám rád přidal, tak je každá pomoc vítána.. Ať už se jedná o nabídku dočasné péče, materiální pomoci, venčení a nebo finanční příspěvek poslaný na náš transparentní účet vedený u Monety Money Bank (č.ú.:222680646/0600) nebo o jinou nabídku pomoci, budeme velmi rádi 

                                        

 

Náš spolek tvoří členové:

Mgr. Andrea Bychlová – předseda spolku, právník spolku
Sportovní kynologii se věnuje 3 roky. Ve své trvalé péči má v současnosti
4 feny pocházející z nevyhovujících podmínek, přičemž se dvěma se věnuje aktivně sportovní kynologii (zkoušky poslušnosti podle MZŘ a NZŘ).

Bohumil Štolba
Věnuje se sportovní kynologii a výcviku psů více než 40 let. Během této doby se svými psy složil mnoho zkoušek podle MZŘ a NZŘ, včetně vrcholových zkoušek. V současné době se věnuje aktivně výcviku psů všech plemen a rovněž dobrovolné činnosti ve spolku.

Eva Hřebačková
Aktivní zájem o dění v chovu německých ovčáků pod FCI, v minulosti spolupráce s Centrem výzkumu chování psů při ČZU, účast na přednáškách a seminářích s tématikou metodiky výcviku pozitivního posilování, komunikace se psem, využití pachových prací v praxi. Od podzimu 2016 adoptovaná fena NO Rita – cca 4 roky, se kterou se věnuje především noseworku a jiným pachovým pracím, začíná s Dog pullerem. Do budoucna chce vyzkoušet i záchranářský výcvik a pasení podle toho, co bude Ritunku bavit.

sledujte nás Facebook Instagram Youtube